Publishing Options (8.x-1.2-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: =
my: ညီမျှခြင်း =
