Publishing Options (8.x-1.2-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon
