Pubgold (8.x-1.0-beta12) - en to el translation catalogue (125 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: title
el: τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Public
el: Δημόσιες

en: more
el: περισσότερα

en: Article
el: Άρθρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Articles
el: Αρθρα

en: Comments
el: Σχόλια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Version
el: Έκδοση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: File
el: Αρχείο

en: Login
el: Είσοδος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Number
el: Αριθμός

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Add category
el: Προσθήκη κατηγορίας

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Book
el: Βιβλίο

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Back
el: Πίσω

en: Field
el: Πεδίο

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: username
el: όνομα λογαριασμού

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: History
el: Ιστορικό

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Add item
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Text
el: Κείμενο

en: Theme
el: Θέμα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Unassign
el: Αναίρεση προσδιορισμού

en: User
el: Χρήστης

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Never
el: Ποτέ

en: From
el: Από

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Media
el: Μέσα

en: System
el: Σύστημα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: Send
el: Αποστολή

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: next
el: επόμενο

en: Table
el: Πίνακας

en: Role
el: Ρόλος

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Position
el: Θέση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Show
el: Εμφάνιση

en: in
el: σε

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Extend
el: Επεκτάσεις

en: Books
el: Βιβλία

en: Session
el: Σύνοδος

en: Received
el: Λήφθηκε

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Reset password
el: Αρχικοποίηση κωδικού πρόσβασης

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Mandatory
el: Υποχρεωτικό

en: Select
el: Επιλογή

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: About
el: Περί

en: unassign
el: αναίρεση προσδιορισμού

en: Additional information
el: Πρόσθετες πληροφορίες

en: Route
el: Διαδρομή

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Delete comment
el: Διαγραφή σχολίου

en: Parent ID
el: Γονικό ID

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Save comment
el: Αποθήκευση σχολίου
