Publisso Gold (8.x-1.0-beta12) - en to se translation catalogue (41 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Articles
se: Artihkkalat

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: username
se: geavahannamma

en: Archive
se: Vuorká

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: History
se: Historjá

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Position
se: Virgi

en: Close
se: Gidde

en: Logout
se: Logge eret

en: Show
se: Čájet

en: Books
se: Girjjit

en: Complete
se: Gárvvis

en: About
se: Birra

en: Firstname
se: Ovdanamma

en: Lastname
se: Goargu
