Publisso Gold (8.x-1.0-beta15) - en to ga translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Book
ga: Leabhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: History
ga: Stair

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Logout
ga: Logáil amach

en: English
ga: Béarla

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Complete
ga: Déanta

en: Dashboard
ga: Deais
