Pubgold (8.x-1.0-beta17) - en to am translation catalogue (60 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Version
am: ሥሪት

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: username
am: የተጠቃሚ ስም

en: View
am: ትይታ

en: History
am: ታሪክ

en: Add item
am: ዓይነት ጨምር

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Logo
am: አርማ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Location
am: ቦታ

en: Recipient
am: ተቀባይ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Position
am: ቦታ

en: Close
am: ዝጋ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Translation
am: ትርጉም

en: Newsletter
am: መጽሄት

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Route
am: ፈለግ

en: Delete comment
am: አስተያየት ስርዝ
