Pubgold (8.x-1.0-beta17) - en to et translation catalogue (147 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: title
et: pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Public
et: Avalik

en: more
et: veel

en: Article
et: Artikkel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Articles
et: Artiklid

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: License
et: Litsents

en: Version
et: Versioon

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Manus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Add category
et: Lisa kategooria

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Back
et: Tagasi

en: Field
et: Väli

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: username
et: kasutajanimi

en: Open
et: Avatud

en: Archive
et: Arhiiv

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: History
et: Ajalugu

en: Filename
et: Failinimi

en: Add item
et: Lisa element

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: name
et: nimi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Unassign
et: Ühenda lahti

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Never
et: Mitte kunagi

en: From
et: Kellelt

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Volume
et: Maht

en: Media
et: Meedia

en: System
et: Süsteem

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Send
et: Saada

en: Recipient
et: Adressaat

en: next
et: järgmine

en: Table
et: Tabel

en: Role
et: Roll

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Tools
et: Tööriistad

en: Optional
et: Valikuline

en: Position
et: Asukoht

en: Template
et: Mall

en: Close
et: Sulge

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Logout
et: Logi välja

en: Department
et: Osakond

en: Modified
et: Muudetud

en: Add User
et: Lisa kasutaja

en: Attachments
et: Manused

en: Show
et: Näita

en: English
et: Inglise keel

en: in
et: hulgas

en: Result
et: Tulemus

en: Add file
et: Lisa fail

en: Extend
et: Laienda

en: Books
et: Raamatud

en: Add redirect
et: Lisa suunamine

en: Session
et: Sessioon

en: Received
et: Makstud

en: Texts
et: Tekstid

en: Review
et: Kontroll

en: Reset password
et: Küsi uus parool

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Mandatory
et: Nõutav

en: Select
et: Vali

en: Translation
et: Tõlge

en: Debug
et: Siluma

en: Editor
et: Redaktor

en: Abstract
et: Abstraktne

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: Restore
et: Taastamine

en: Telephone
et: Telefon

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: German
et: Saksa keel

en: Finish
et: Valmis

en: About
et: Programmist

en: unassign
et: sea lahti

en: Additional information
et: Lisainfo

en: Route
et: Suund

en: Delete item
et: Kustuta

en: Creator
et: Looja

en: Reset Password
et: Küsi uus parool

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: Yes, delete!
et: Jah, kustuta

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Videos
et: Videod

en: References
et: Viited

en: Save comment
et: Kommentaari salvestamine

en: Edited
et: Muudetud

en: Time left
et: Aega jäänud

en: My Profile
et: Minu profiil

en: Management
et: Haldus
