Publisso Gold (all releases) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Book
bo: དེབ

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: System
bo: མ་ལག

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Books
bo: དེབ

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
