Publisso Gold (all releases) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Management
lo: ການຄຸ້ມຄອງ
