Publisso Gold (all releases) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Filter
ne: फिल्टर

en: System
ne: प्रणाली

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Management
ne: व्यवस्थापन
