Publisso Gold (all releases) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
