Publisso Gold (all releases) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Comments
sl: Komentarji

en: Overview
sl: Pregled

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Preview
sl: Predogled

en: Add
sl: Dodaj

en: User
sl: Uporabnik

en: Contact
sl: Kontakt

en: System
sl: Sistem

en: Logout
sl: Odjava

en: Books
sl: Knjige

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: About
sl: O modulu

en: Delete comment
sl: Izbriši komentar

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
