Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Role name
az: Rol adı

en: Role
az: Rollar

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
