Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Role name
et: Rolli nimi

en: Role
et: Roll

en: Encryption
et: Krüpteerimine

en: None.
et: Puudub.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments
