Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Role name
kk: Рөл атауы

en: None.
kk: Ешбір.
