Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Role name
lv: Lomas nosaukums

en: Role
lv: Loma

en: None.
lv: Neviens.
