Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: None.
my: ဘာမှမရှိ
