Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Role name
pl: Nazwa roli

en: Role
pl: Rola

en: None.
pl: Brak.

en: Enabled roles
pl: Włączone role

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
