Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Role
bs: Uloga
