Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Role name
ca: Nom del rol

en: Role
ca: Rol

en: Encryption
ca: Xifrat

en: None.
ca: Cap.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
