Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Role name
cy: Enw swyddogaeth

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: None.
cy: Dim
