Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Role name
is: Nafn hlutverks

en: Role
is: Hlutverk

en: None.
is: Ekkert.
