Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Role name
ka: როლის სახელი

en: Role
ka: როლი

en: None.
ka: არცერთი.
