Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Encryption
kn: ಗೂಢಲಿಪೀಕರಣ
