Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Role name
ku: ناوی ڕۆڵ

en: Role
ku: ڕۆل

en: None.
ku: هیچ.
