Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Role name
nl: Naam rol

en: Role
nl: Rol

en: Encryption
nl: Encryptie

en: None.
nl: Geen.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments
