Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Role name
ast: Nome del rol

en: Role
ast: Rol

en: None.
ast: Nengún.
