Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Role name
da: Navn

en: Security
da: Sikkerhed

en: Role
da: Rolle

en: None.
da: Ingen.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
