Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Role name
hu: Szerepkör neve

en: Security
hu: Biztonság

en: Role
hu: Szerepkör

en: None.
hu: Nincs.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments
