Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Role
nn: Rolle

en: None.
nn: Ingen.
