Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Role name
ro: Numele rolului

en: Role
ro: Rol

en: None.
ro: Niciunul.
