Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Role name
af: Rolnaam

en: Role
af: Rol

en: None.
af: Geen.
