Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: None.
am: ምንም።
