Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Role name
ar: اسم الدور

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Role
ar: الدور

en: None.
ar: لا شيء.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
