Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Role name
be: Назоў статусу

en: Role
be: Роля
