Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Role name
bg: Име на роля

en: Role
bg: Роля

en: None.
bg: Нищо.
