Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Role name
bo: འགན་ནུས་ཀྱི་མིང

en: Role
bo: འགན་ནུས
