Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Role name
dz: ལས་འགན་གྱི་མིང་།
