Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Role name
fi: Roolin nimi

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Role
fi: Rooli

en: None.
fi: Ei mitään.
