Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: None.
fil: Wala.
