Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Role name
gl: Nome do rol

en: Security
gl: Seguranza

en: Role
gl: Rol

en: None.
gl: Ningún.
