Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Role
gu: હોદો
