Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Role name
he: שם תפקיד

en: Security
he: אבטחה

en: Role
he: תפקיד

en: None.
he: ללא.
