Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Message
hi: संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Role name
hi: दायित्व नाम

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Role
hi: भूमिका

en: None.
hi: कोई नहीं

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।
