Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Role name
hr: Naziv uloge

en: Role
hr: Uloga

en: None.
hr: Nijedan.
