Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Role name
hy: Դերի անուն

en: Role
hy: Դեր
