Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Role name
jv: Jeneng parāgā

en: Security
jv: Jagabaya

en: Role
jv: Parāgā
