Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Role name
km: ឈ្មោះ​តួ​នាទី

en: Role
km: តួនាទី

en: None.
km: គ្មាន
