Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Role
lt: Rolė

en: None.
lt: Joks.
