Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: None.
ml: ഒന്നുമില്ല.
